facebook
instagram
twitter

MUDr. Radoslav Zamborský PhD., MPH

Ortopédia a úrazová chirurgia

MUDr. Zamborský je lekár so špecializáciami v ortopédii a úrazovej chirurgii s vyše15 ročnou praxou. Vyštudoval Lekársku Fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, pôsobil na koncových pracoviskách na Slovensku (Univerzitná Nemocnica v Bratislave a Národný Onkologický Ústav v Bratislave, Národný Ústav Detských Chorôb v Bratislave) a taktiež na viacerých súkromných klinikách vo Veľkej Británii. V našom centre sa venuje komplexnej starostlivosti o dospelých aj detských pacientov so zameraním na modernú diagnostiku s možnosťou aj následného operačného doriešenia. Venuje sa inovatívnym projektom, ktoré sú zamerané najmä na regeneráciu kostí a chrupaviek, publikačnej činnosti a výučbe budúcich lekárov podieľa na rozvoji a zlepšovaniu diagnostiky a liečby pohybového aparátu na Slovensku. Pôsobí ako konzultant a lekár pri Slovenskej hokejovej reprezentácii, pri viacerých športových kluboch a individuálnych športovcoch.

Objednať sa u lekáraOrtopédia pre deti

MUDr. Pavol Lauko

Chirugická ambulancia

MUDr. Pavol Lauko je lekár so špecializáciami všeobecná a brušná chirurgia s 25 ročnou praxou. Vyštudoval Lekársku Fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, pôsobil v NEMOCNICI MINISTERSTVA OBRANY SR, kde sa venoval diagnostike a liečbe ochorení dutiny brušnej. Absolvoval študijné pobyty na klinikách v Nemecku a Švajčiarsku. Pôsobil ako chirurg a odborný garant polikliniky Medilab. V súčasnosti pôsobí v súkromnom ambulantnom komplexe - MEDICARE CENTRUM v Bratislave, ktoré sa venuje komplexnej starostlivosti v odboroch chirurgia, ortopédia a traumatológia.

Objednať sa u lekára

MUDr. Peter Urban

Chirugická ambulancia

MUDr. Peter Urban je lekár s dvoma špecializačnými atestáciami v obore všeobecná chirurgia, s 31 ročnou praxou a odbornými kurzami v obore popáleninová chirurgia a laparoskopická chirurgia.  Vyštudoval Lekársku Fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, pôsobil v NEMOCNICI MINISTERSTVA OBRANY SR, kde sa venoval diagnostike a liečbe ochorení dutiny brušnej, ochoreniam žilového systému dolných končatín, ochoreniam konečníka, plastickej chirurgii popálenín. Absolvoval študijné pobyty na klinikách v USA. Pôsobil ako primár chirurgického oddelenia polikliniky Medilab. V súčasnosti pôsobí v súkromnom ambulantnom komplexe - MEDICARE CENTRUM v Bratislave, ktoré sa venuje komplexnej starostlivosti v odboroch chirurgia, ortopédia a traumatológia.

Objednať sa u lekára

Neurologická ambulancia

Tešíme sa na Vašu návštevu, otvárame na jeseň 2019

MUDr. Katarína Hricová

internista, pneumológ

Kožná ambulancia

Tešíme sa na Vašu návštevu, otvárame na jeseň 2019